Koncert

Mateusz Ziółko

Zapraszamy na niezwykły koncert

"Wielki Rock dla Małych Serc" z udziałem
Mateusza Ziółko - zwycięzcy Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (debiuty) oraz III edycji The Voice of Poland oraz
Aleksandry Nizio -Zwyciężczyni V edycji The Voice of Poland.Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko od nauki gry na pianinie. Mając 15 lat założył swój pierwszy zespół. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów. W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W między czasie występował jako gość specjalny w poszczególnych odcinkach „Jaka To Melodia”. Na scenie można go było zobaczyć i posłuchać w wielu projektach: "Michael Jackson Symfonicznie", "Freddie Mercury Symfonicznie", "Queen Story" czy podczas koncertów z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms. W 2013 Mateusz Ziółko zwycięzcą III tyle="color:#E6C03F">Całkowity dochód z koncertu będzie przeznaczony na potrzeby Kliniki Kardiologii Dziecięcej.

Aleksandra Nizio

Aleksandra Nizio - wyciężczyni piątej edycji The Voice of Poland pochodzi z Aleksandrowa w wojewódzkie lubelskim. Występuje w zespole ludowym “Zawierucha’, jest miłośniczką folku i pracuje przy Zespole Tańca Ludowego “Tanew”. I to właśnie ze swoim zespołem Nizio przyjechała na tzw. Przesłuchania w ciemno, czyli castingi do The Voice.

Koncert poprowadzi Iwona Chamielec oraz Mateusz Janicki.

Iwona Chamielec

Iwona Chamielec - aktorka z wykształcenia i pasji, na stałe związana ze sceną Moliere oraz Teatrem Itan. Absolwentka Politologii i Komunikacji Społecznej – z rozsądku. Jej życie to pasmo naprzemiennych sukcesów i porażek, miłosnych rozczarowań i nieszczęśliwych miłości. Jako doświadczona konferansjerka, wierząc, że wszystko jest możliwe... już po raz trzeci poprowadzi koncert „Wielki Rock dla Małych Serc”.
Mateusz Janicki

Mateusz Janicki - aktor teatralny i filmowy. Ukończył I Społeczną Szkołę Podstawową im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie i V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. W międzyczasie spędził jeden rok szkolny w amerykańskim liceum w New Jersey. Następnie ukończył studia na krakowskiej PWST. Na małym ekranie zadebiutował w roli Pawła Krzyżanowskiego Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Instruktor narciarstwa, od lat związany z krakowskim klubem Yeti. W 2004 roku zadebiutował w w spektaklu Mistrz i Małgorzata Michaiła Bułhakowa w reż. Krystiana Lupy na scenie krakowskiego Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Występował w teatrach krakowskich: Ludowym w Nowej Hucie (2005), Łaźnia Nowa (2006) i Starym im. Heleny Modrzejewskiej (2007). Od 2011 jest aktorem Teatru Nowego w Łodzi. , partnera Marysi Radosz, w serialu Pierwsza miłość (2004–2005). Rolę tę potem przejął Mikołaj Krawczyk. W telewizyjnym dramacie biograficznym Karol. Człowiek, który został papieżem (2005) zagrał rolę czeskiego seminarzysty. W 2008 roku wystąpił w komedii Lejdis jako kochanek Łucji. Od 2015 do 2016 roku grał rolę Tomasza Górskiego w serialu Singielka emitowanym w TVN. Od czerwca 2016 roku współtworzy krakowską grupę improwizatorów Impro KrK.

Spotkanie sponsorów

Po koncercie odbędzie się spotkanie organizatorów i sponsorów.

Bilety

Twórcą filmu jest Krystian Mieszkowski.
W filmie wystąpili:
Mateusz Ziółko
Diana Pieróg
Kaja, Kuba i Mikołaj Mieszkowscy.